Kérastase Elixir Ultime Radiating and Beautifying Scented Oil - Olej pro barvené vlasy 100ml

Všestranná olejová péče pro barvené vlasy s Oleo-komplexem a extraktem z bílého čaje.Barvené vlasy budou chráněné, budou odrážet světlo a lesk.

Kategorie

Dostupnost:Zboží je momentálně neprodejné.

Kérastase Elixir Ultime Radiating and Beautifying Scented Oil - Olej pro barvené vlasy 100ml 

Všestranná olejová péče pro barvené vlasy s Oleo-komplexem a extraktem z bílého čaje.

Barvené vlasy budou chráněné, budou odrážet světlo a lesk.

S jemnou květinovou vůní, nejvyšší koncentrací flavonoidů a bílým čajem. Chrání vlasy před volnými radikály a podporuje barevnou hloubku.

Vytvoří maximálně jemné a lesklé vlasy díky změkčujícím látkám a antioxidačním olejům, které obnovují pružnost a sílu vlasů a chrání je před vnějšími vlivy. Unikátní technologie Oléo-Complexe obsahuje 4 druhy vzácných olejů:

  • Olej z kamélie, který je zdrojem vitamínu F. Omega 3 a 6 mastné kyseliny dodávají vlasům oslnivý lesk a dokonalou hebkost.
  • Olej z arganu, který působí regenerujícím účinkem, vlasy chrání a posiluje.
  • Olej z pracaxi, který působí jako přírodní antioxidant, podporuje buněčnou obnovu.
  • Olej z kukuřičných klíčků, který je zdrojem vitamínu A a E.

Jediná kapka ELIXIR ULTIME promění každé vlasové vlákno ve vzdušné, lehké hedvábí. Vlasy jsou zregenerovány a chráněny. Jsou poddajné, hebké a září oslňujícím leskem. Vhodné pro všechny typy vlasů.

5 variant aplikace:

  • 1) Očišťující a vyživující péče před mytím vlasů: Naneste malé množství ELIXIR ULTIME do suchých vlasů a vlasové pokožky, poté umyjte vlasy šamponovou lázní. Pomáhá odstranit nečistoty a dodává hloubkovou výživu. Vlasy jsou hebké, lesklé a nezatížené. Vhodné pro jemné i silné vlasy.
  • 2) Intenzivní péče: Použijte jako neoplachující intenzivní péči v době, kdy vlasy potřebují více výživy. Aplikujte dvě kapky ELIXIR ULTIME rovnoměrně na střední délky a konečky ručníkem vysušených vlasů a upravte vlasy jako obvykle.
  • 3) Pro snadné foukání: Pokud aplikujete dvě kapky ELIXIR ULTIME do délek a konečků vlasů před foukáním, tato péče vlasy vyživí a usnadní jejich úpravu. Prožijte okamžitou proměnu vlasů a zjednodušte si zkrášlující rituál péče o Vaše vlasy.
  • 4) Finální péče: Pouhá kapka pomůže zdokonalit poslední detaily Vašeho účesu a zkrotit nepoddajné vlasy. Zahalte se do oslnivého lesku a sjednoťte vlasové vlákno po celé jeho délce.
  • 5) Kdykoliv během dne: Vynikající pro nepoddajné nebo suché vlasy, které potřebují dodatečnou kontrolu a výživu v průběhu dne. Stačí jedna kapka a Vaše vlasy budou upravené přesně podle Vašich představ.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky