Alterna Caviar Clinical Exfoliating Scalp Facial - Exfoliant na vlasovou pokožku 88 ml

Vlasový peeling pomáhá eliminovat zarůstání vlasů a odstraňuje lupy a suchou pokožku hlavy.

Kategorie

Dostupnost:skladem
Doporučená cena:1 140,00 Kč
462,81 Kč
560,00 Kč s DPH

Alterna Caviar Clinical Exfoliating Scalp Facial - Exfoliant na vlasovou pokožku 88 ml

Vůbec první přípravek, který hýčká pokožku hlavy a připravuje ji tak na růst vlasů. Zdravé vlasy začínají u zdravé pokožky hlavy. Pokud si vezmeme příklad z péče o pleť jako takové, vlasy bez lesku, stejně jako šupinatá pokožka, jsou PRVNÍ známkou toho, že pleť vyžaduje účinnou EXFOLIACI.

Tento bezkonkurenční exfoliant pokožky hlavy na domácí použití jí dodá každodenní péči. Aktivní ovocné enzymy a efektivní štětinový aplikátor jemně a účinně stimuluje pokožku hlavy během toho co ji zbavuje nečistot, olejů a suchých nánosů způsobených stylingovými přípravky.

Výsledky

Udržuje pokožku hlavy suchou a bez lupů, zároveň ji tak připravuje na každodenní údržbu a přispívá k jejímu celkovému zdraví.

Použití: Použijte před šamponováním a jemně vmasírujte do pokožky hlavy krouživými pohyby, abyste odstranili případné nečistoty a šupinky. Toto opakujte sekci po sekci. Důkladně opláchněte.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky