Neuma

Zde se nacházíte:

Udržitelnost je postmoderním výrazem pro morálku – rozhodnutí, která podporují zdravou ekonomiku, společnost a životní prostředí – měnící naši společnost a organizace tak, aby byly schopny žít v souladu s přírodou.

 

Udržitelnost je postmoderním výrazem pro morálku – rozhodnutí, která podporují zdravou ekonomiku, společnost a životní prostředí – měnící naši společnost a organizace tak, aby byly schopny žít v souladu s přírodou. Budoucí generace jsou závislé na tom, jak budeme my pečovat o vše kolem nás, aby naopak ony nemusely platit za naši současnou činnost anebo hůře nečinnost.

Součástí tohoto řešení je i NEUMA – prověřujeme každou chemickou složku, poskytujeme úplné informace o přísadách, neschováváme se za slova jako “parfemace“, pro výrobu využíváme čistou energii a principy zelené chemie, omezujeme obalový materiál, zvyšujeme používání recyklovaného odpadu a používáme materiály, které jsou dále recyklovatelné, navrhujeme obaly a marketingové materiály pro opětovné použití, spolupracujeme s dodavateli, kteří používají obnovitelnou energii a podporují fair trade.

V NEUMA věříme, že organicky čisté materiály, udržitelné podnikání a politika globálního podnikového občanství v dlouhodobém měřítku svět skutečně změní. Takto jsme se rozhodli, protože si stejně jako vy myslíme, že je to ta správná věc.

Vše z kategorie Neuma

Položek: 23
Řazení: názvu | data vložení | ceny
Na stránku: 20 | 12 | 36

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky