Válquer Laboratorios

Zde se nacházíte:

Hydroalkoholický gel na ruce

Časté používání produktů na bázi alkoholu, jako jsou gely, je činí nezbytnými pro dezinfekci rukou. Problémem těchto produktů je suchost a drsnost, které způsobují, když je musíte opakovaně používat, protože mohou poškodit a popraskat pokožku.

Z tohoto důvodu vyvinula společnost Válquer Laboratorios vzorec, který kromě ochrany pečuje o ruce. Na základě trojnásobné akce se jedná o produkt, který dokáže čistit, dezinfikovat a hydratovat, a proto jej lze bez problémů používat nepřetržitě.

Jeho časté používání, které je založeno na 70stupňovém alkoholovém roztoku, udržuje hygienu v čistotě, ale zvláštnost, že obsahuje také organické aloe vera a jojobu, s vysokou změkčujícími a opravujícími vlastnostmi , zvyšuje hydrataci a měkkost pokožky, který dokáže udržet zdraví bez vyschnutí.

 

Gely na ruce v různých formátech od Laboratorios Válquer

Tyto nové gely se vyrábějí ve třech formátech , všechny ve zmenšené velikosti, takže je lze vzít kamkoli. Byly tedy vyvinuty ve formátu s uzávěrem víčka a ve spreji, což je velmi praktické a perfektní pro použití na jakémkoli povrchu, kromě rukou, jako jsou knoflíky, oblečení a dokonce i tělo. Oba jsou ideální pro nošení v tašce. Na druhé straně je sáček nebo jednodávková verze o objemu 1,5 ml ideální pro pokračování v jeho používání, když není prostor, je zmenšen do velikosti, tak aby se vešel do kapsy, ale byl také navržen pro sektor Horeca a distribuován do hotelů a zákazníkům do baru a restaurace kdy před jídlem si mohou pohodlně vyčistit ruce.

 

Válquer Laboratorios - Hydroalkoholický gel

Jeho použití je stejně praktické jako jeho formát, protože stačí jen malé množství aplikovat přímo na vaše ruce a masírovat, dokud není zcela absorbováno, aniž by bylo nutné opláchnout.

Položek: 1
Řazení: názvu | data vložení | ceny
Na stránku: 20 | 12 | 36

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky