L´oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Duo Vánoční Sada - Šampon 300 ml + maska 250 ml Dárková sada

L´oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Duo Vánoční Sada - Šampon 300 ml + maska 250 ml Dárková sada

Šampon:

 

Šampon pro zářivou barvu vlasů obohacený o přírodní polyfenol Resveratrol. Barvu vlasů chrání před vymytím až 8 týdnů. Šampon je ideální pro všechny typy barvených vlasů. Vlasům dodává zářivý lesk a zanechává vlasy jemné a hebké na dotek. Šampon vlasy velmi šetrně myje a chrání je před nepříznivými vlivy.

 

Technologie:

Acidic Sealer - při barvení je kutikula otevřená, tak aby dovnitř mohly proniknout pigmenty. Suché, poškozené vlasy mají větší sklon k intenzivnějšímu otevření vlasové kutikuly. Díky Acidic Sealer s kyselým pH 4,5 je kutikula uzavřená, odráží světlo a díky tomu vlasy vypadají zdravější a jsou 6x lesklejší.

Resveratrol - přírodní polyfenol získávaný ze slupky vinných hroznů, která obsahuje vysokou koncentraci antioxidantů. Pomáhá chránit buňky před volnými radikály a podporuje metabolismus vlasového vlákna pro lepší regeneraci v případě jeho poškození.

KO-emulzní technologie - nejnovější generace ochrany povrchu vlasů. Ideální rovnováha mezi kosmeticitou a lehkostí. Vytváří film, který přilne k přirozenému mikroreliéfu vlasového vlákna a zároveň rozostřuje poškozené oblasti.

 

Balení: 300 ml

 

Vlastnosti:

- pro zářivou barvu vlasů

- zabraňuje blednutí barvy vlasů

- prodlužuje barvu vlasů

- 8 týdnů ochrany před vymytím barvy

- ideální pro všechny typy barvených vlasů

- zanechává vlasy jemné a hebké na dotek

- dodává vlasům lesk

- šetrně myje vlasy

- příjemná jemná vůně

 

Aplikace:

1. Aplikujte rovnoměrně na vlhké vlasy a napěňte.

2. Důkladně opláchněte.

3. Vlasy umyjte šamponem 2x.

Maska:

 

Maska pro zářivou barvu vlasů obohacená o přírodní polyfenol Resveratrol. Chrání barvu vlasů před vyblednutím a vlasové vlákno před poškozením. Maska vlasy okamžitě vyživuje. Barvu vlasů chrání před vymytím až 8 týdnů. Maska je vhodná pro všechny typy barvených vlasů. Zanechává vlasy odolné a hydratované. Maska usnadňuje rozčesávání vlasů.

 

Technologie:
Acidic Sealer 
- při barvení je kutikula otevřená, tak aby dovnitř mohly proniknout pigmenty. Suché, poškozené vlasy mají větší sklon k intenzivnějšímu otevření vlasové kutikuly. Díky Acidic Sealer s kyselým pH 4,5 je kutikula uzavřená, odráží světlo a díky tomu vlasy vypadají zdravější a jsou 6x lesklejší.
Resveratrol - 
přírodní polyfenol získávaný ze slupky vinných hroznů, která obsahuje vysokou koncentraci antioxidantů. Pomáhá chránit buňky před volnými radikály a podporuje metabolismus vlasového vlákna pro lepší regeneraci v případě jeho poškození.
KO-emulzní technologie - 
nejnovější generace ochrany povrchu vlasů. Ideální rovnováha mezi kosmeticitou a lehkostí. Vytváří film, který přilne k přirozenému mikroreliéfu vlasového vlákna a zároveň rozostřuje poškozené oblasti.

 

Balení: 250 ml

 

Vlastnosti:
- pro zářivou barvu vlasů
- chrání barvu vlasů před vyblednutím
- zanechává vlasy odolné
- 8 týdnů ochrany před vymytím barvy
- prodlužuje barvu vlasů
- okamžitě vyživuje vlasové vlákno
- chrání vlasy před poškozením
- hydratuje vlasové vlákno
- usnadňuje rozčesávání vlasů
- ideální pro všechny typy barvených vlasů

 

Aplikace:
1.
 Naneste na šamponem umyté vlasy.
2.
 Nechte působit 1 minutu
3. Důkladně opláchněte.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky