Germaine de Capuccini Excel Therapy O2 UV Urban Shield SPF50 - Vysoce ochranný pleťový krém 30 ml

Germaine de Capuccini Excel Therapy O2 UV Urban Shield SPF50 – vysoce ochranný pleťový krém SPF 50

Pleťový krém pro všechny typy pleti poskytující extrémní ochranu Germaine de Capuccini Excel Therapy O2 UV Urban Shield SPF 50 je denní pleťový krém, který poskytuje vysokou ochranu před UV zářením a před znečištěným ovzduším, které je často příčinou předčasného stárnutí pleti, pohaslého tónu a výskytu tmavých skvrn na pleti. Krém obsahuje ultra účinné složky, které působí jako skutečný ochranný štít a to i přes to, že jeho konzistence je lehká a hebká, která ve výsledku přináší průhledný vzhled bez odlesků. Krém přináší okamžitou regeneraci s pocitem úlevy a zklidnění pleti.

Krém Excel Therapy O2 UV Urban Shield SPF 50 je tvořen pomocí technologie:

Multi-Block Detox – aktivní neutralizační látka, která působí proti znečišťujícím látkám. V různých vrstvách kůže hloubkově opravuje poškozené buňky a silně chrání před oxidací způsobenou volnými radikály.

MPC-Defense Complex Tato technologie zlepšuje především vitalitu pleti. Její komplex se skládá z:

  • polyfunkčních, biologicky aktivních cytokinů, které v pleti působí přímo na míru a obnovují mezibuněčnou komunikaci
  • revolučních lipidních nanostruktur, jejichž působení usnadňuje průnik cytokinů do vrstev kůže. Díky tomu se pleť lépe brání před vnějšími negativními vlivy.

Vhodné pro: pro všechny typy pleti, zvláště pak pro pleť, která je vystavena znečišťujícím látkám z prostředí a též pro pleť vyžadující extrémní ochranu po lékařsko-kosmetických ošetřeních.

Použití: aplikujte denně na čistou pleť. Krém je vhodný i jako báze pod make-up, nebo jako druhá vrstva na běžný krém, který jste aplikovali jako první. V tomto případě poslouží jako zvýšená ochrana pleti před negativními vlivy, nebo před silným slunečním zářením.,

30ml

Germaine de Capuccini Excel Therapy O2

První řada kosmetické péče s látkami MPC-Defense Complex a Life-Cytoxygen, která brání pleť před negativními vlivy prostředí a oddaluje její stárnutí. Jjeí složky pomáhají znovu nastartovat buněčné funkce, přičemž kůži nabízejí nezbytné mechanismy k boji proti stárnutí.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky