Résistance

Zde se nacházíte:

Résistance

Řada Kérastase Résistance je určena pro přirozeně, mechanicky či chemicky oslabené vlasy. Jednotlivé přípravky obsahují patentované složky Vita-Ciment® a Vita-Topseal v unikátní technologii Vita-Ciment® Topseal.

Diagnóza oslabených vlasů
Vlas je tvořen buňkami keratinu, které jsou mezi sebou spojeny mezibuněčným cementem. Mezibuněčný cement je velmi důležitým pojivem a stavebním prvkem celé struktury vlasu. Zajišťuje zároveň kosmeticitu vlasu - odolnost, pevnost a pružnost.
Během života vlasu je jeho struktura narušována následujícími vlivy: 
přírodní vlivy (UV záření, chlór, sůl, vítr, volné radikály v ovzduší a další extrémní vlivy), mechanick vlivy (kartáčování, fénování, žehlení  a další úpravy s působením tepla) a chemické vlivy (barvení, ztrvalení, narovnávání a další chemické úpravy). Působením těchto vlivů dochází k poškození ochranné vrstvy vlasu (kutikuly) a mezibuněčný cement se vytrácí. Zároveň může docházet k vytrácení mezibuněčného cementu i z kortexu, čímž se narušuje vnitřní struktura vlasu. Vlas se stává porézní, je oslabený, ztrácí kosmeticitu (odolnost, pevnost, pružnost) a hebkost. Délky vlasů jsou křehčí, lámou se, konečky se třepí.


     TECHNOLOGIE VITA-CIMENT® TOPSEAL

Vhodná péče pro oslabené vlasy umožňuje nahradit vytracený mezibuněčný cement a dlouhodobě chránit vlas před vnějšími nepříznivými agresemi. Unikátní technologie Vita-Ciment® Topseal obnovuje oslabené vlasy z nitra až na jejich povrch, navrací jim jejich energii a sílu. Tato technologie je kombinací složek Vita-Ciment® a Vita-Topseal.

     • Patentovaná formule Vita-Ciment®, složená z ceramidů a aktivních kationtů, je obnovující složka, která proniká do nitra vlasu. Aktivní kationty dopravují ceramidy, které nahrazují vytracený mezibuněčný cement přímo do míst, kde je potřeba. Tím se posiluje a zpevňuje vnitřní struktura vlasu.
      Složka Vita-Topseal má ochranné účinky na povrch vlasu. Přirozeným způsobem obaluje kutikulu a chrání vlas proti vnějším nepříznivým agresím.

Výsledkem působení Vita-Ciment® Topseal je obnova vnitřní a vnější struktury vlasového vlákna a ochrana povrchu vlasu. Vlasy jsou pevné, hebké, a hladké na dotyk.

       TECHNOLOGIE CIMENT-CYLANE³ COMPLEX 
  Vyjmečná  kombinace tří aktivních složek pro hloubkovou obnovu vnitřní a vnější struktury oslabených, poškozených a lámavých vlasů.

• INTRA-CYLANE™ -dodává vlasovému vláknu sílu a pružnost. Okamžitě proniká do kortexu a zpevňuje vlasové vlákno 3D sítí pomocí procesu hydro-polymerizace.
• PRO KERATIN - Bio-mimetická náhražka keratinu, který představuje hlavní výplň vlasového vlákna. Pro-Keratin navrací vlasovému vláknu jeho hmotu a vyplňuje mikro-trhlinky ve vlasovém vlákně, čímž mu dodává pevnost.
• CERAMIDY - Specifické lipidy, přirozeně přítomné ve vlasech, které představují mezibuněčný cement vlasového vlákna. Poskytují vlasu soudržnost, odolnost, hebkost a lesk.

Výsledkem je: hloubkově obnoveno, sjednoceno a uhlazeno vlasové vlákno, které je pevné a hebké zároveň. Konečky jsou zacelené.

Vše z kategorie Résistance

Položek: 17
Řazení: názvu | data vložení | ceny
Na stránku: 20 | 12 | 36

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky