Golden caviar - Zlatý kaviár

Zde se nacházíte:

Golden caviar

INCA INCHI OLEJ

Rostlina Inca Inchi roste v peruánských deštných pralesích. Z jeho ořechů se získává cenný olej Inca Inchi. Tento arašíd Inků je domorodému obyvatelstvu po tisíce let znám jako mimořádně bohatý a dodnes se tam používá čistě jako potravina nebo ve formě oleje. Dnes víme, že olej Inca Inchi je extrémně bohatý na omega-3 mastné kyseliny a aminokyseliny a má vysoký obsah antioxidantů vitaminu A a E. Olej se získává lisováním za studena z mladých výhonků rostlin Inca Inchi. Jeho ultra lehká textura slibuje maximální výživu a nepředstavitelnou pružnost, aniž by vlasy zatěžoval. Okamžitě a účinně vyrovnává suchá a zdrsněná místa a proniká hluboko do vlasu, čímž snižuje lámavost.

 

ZLATÉ PIGMENTY

Obalí vaše vlasy jako tekuté zlato a okamžitě jim dodají neskutečný pocit poddajnosti a oslnivě třpytivého lesku.

 

EXTRAKT KAVIÁRU

Známý pro svůj hluboký regenerační účinek, nejcennější aktivní složka v péči o pleť, kaviárový extrakt, také udržuje pokožku hlavy a vlasy ve špičkové kondici. Jeho cenné živiny, minerály a vitamíny stimulují pokožku hlavy a její buněčný metabolismus a rychle nahrazují deficit vlhkosti. Vlasy samotné vypadají obzvlášť poddajné, nádherně lesklé a sametově hebké. Jednoduše elegantní!

Položek: 3
Řazení: názvu | data vložení | ceny
Na stránku: 20 | 12 | 36

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky