Oil Miracle

Luxusní péče pro všechny typy vlasů

Oil Miracle

Při hledání způsobu, jak dosáhnout vyjímečného lesku a poddajnosti vlasů a jak najít receptury poskytující bezchybné vyživení a úžasnou hebkost bez zatěžování vlasů, padne naše volby na olejové směsi.

Naše neuvěřitelně zářivé receptury Oil Miracle obsahují arganový olej, jeden z nejjemnějších a nejluxusnějších olejů známého svým vysokým obsahem antioxidantů a esenciálních mastných kyselin, a marulový olej, který má také vysoký obsah antioxidantů a navíc obsahuje kysselinu olejovou a vitamin C.

Zvlhčuje, uhlazuje a přináší intenzivní lesk i těm nejsuššám a nejjemnějším vlasům.

Vědecká fakta

  • Závěrečné oleje: vlasové pečující oleje jsou známé tím, že zanechávají na vlasovém povrchu ochranný film pro zdravý vzhled a krásnou hebkost na dotyk. Jako závěrečná tečka pečujícího režimu okamžitě přináší vlasům hlavní stributy jejich krásy: nádherný lesk a hebkost na dotyk.

Žádný produkt se v této kategorii nenachází.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky