Aura Botanica

Zde se nacházíte:

Aura Botanica - přírodní vlasová péče.

Řada Aura Botanica naplňuje neustále rosotucí touhu po zodpovědném luxusu.

Ženám nabízí skutečně účinnou péči, která rozzáří jejich přírodní, mírně devitalizované vlasy.

Povznesením smyslnosti ingrediencí přináší nepřekonatelný pocit "nahých" vlasů, neobalených produktem, čistých a podmanivě svěžích.

Odhaluje přirozenou zářivost a živost vlasů, které dotekem luxusních ingrediencí opět probouzí do své přirozené krásy.

OPRAVDOVÁ PŘIROZENOST díky receptůrám obsahujícím nejméně 96% složek přírodního původu. Účinné látky se získávají přostřednictvím zodpovědného etického nákupmního programu. Bez silikonů. Bez sulfátů. Bez parabenů.

OPRAVDOVÝ ÚČINNEK opírající se o průlomové věděcké poznatky Kerastase a nový revoluční přístup k přírodní vlasové péči. Prokazatelné účinné látky přinášejí dva dny trvající výživu, třídenní kontrolu krepatění a čtyřnásobně větší lesk.

OPRAVDOVÝ LUXUS v podobě uceleného smyslového zážitku: hýčkající textury a okouzlující vůně, to vše ukryto v elegantních obalech. Zážitek je znásoben rituálem na míru v salonu, a obnoven v podobě okamžiků ryzí pohody díky domácí péči. Požitek ještě umocňuje vynikající kvalita kokosového a arganového oleje, které jsou eticky získávány ze zodpovědných zdrojů.

 

 

Žádný produkt se v této kategorii nenachází.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky