Paul Mitchell The Book of Strong - Šampon 300 ml + kondicionér 300 ml + péče 50 ml

Paul Mitchell The Book of Strong - Šampon 300 ml + kondicionér 300 ml + péče 50 ml

Sada obsahuje:

Šampon pro poškozené vlasy 300 ml

Posilující šampon Paul Mitchell Super Strong Daily Shampoo obsahuje Super Strong Complex, který proniká hluboko do vlasů a posiluje je zevnitř. Pečující látky dodávají vlasům pružnost a lesk.   

Balení: 300 ml  

Super Strong® Complex

Díky inovativní receptuře Super Strong® Complex je možné posílení vlasu až o 50%. Super Strong® Complex regeneruje vlasovou strukturu zevnitř a pomáhá vrátit vlasu jeho elasticitu. Zároveň chrání vlasy před budoucím poškozením a ztrátou vlhkosti. Super Strong® Complex obahuje kombinaci posilujících, na minerály bohatých rostlinných výtažků z kopřivy, řeřichy a višně.  

Šetrné čištění – jemné tenzidy ohleduplné vůči barvě šetrně čistí a pomáhají zabránit dalším poškozením vlasů

Posiluje – jedinečný Super Strong® Complex proniká hluboko do vlasu, kde zevnitř buduje jeho strukturu

Lesk – pečující obsažené látky propůjčují vlasům hebkost a úžasný lesk  

Vlastnosti:

  • posilující šampon
  • obsahuje Super Strong® Complex
  • posiluje vlasy zevnitř
  • dodávají vlasům pružnost a lesk
  • pro všechny typy vlasů

Kondicionér 300 ml

Barvostálá receptura regenreruje a chrání oslabené vlasy. Dodává jim vhkost a bekost. Obnovuje strukturu vlasu. Řepka, sojové boby a kukuřičný škrob propůjčí vlasu hedvábnou měkkost.

Péče 50 ml

Jemný sprej posiluje a regeneruje oslabené, lámavé a chemicky ošetřené vlasy. Zaceluje a regeneruje vlasové vlákno, zaceluje roztřepenné konečky a chrání je před lámáním.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky