Integra - Profesionální pleťová kosmetika

Zde se nacházíte:

Profesionální pleťová kosmetika.

Integra kosmetika

 Profesionální pleťová kosmetika

Profesionální kosmetika Integra Společnost Procosmetik - Integra zahájila svoji činnost v roce 1985 v Barceloně. Zakladatel firmy, Jaume Jové byl u vzniku prvních a všech dalších produktů.
Cílem společnosti bylo vyrábět kvalitní produkty vysoké účinnosti. Jejich záměr se zdařil.
Vyvinuli několik ošetřujících řad, které splňují požadavky jednotlivých typů pleti. Vysoká kvalita a účinnost přípravků umožnila, že značka Integra se dostala na mezinárodní trhy, kde se úspěšně drží. V České republice má velkou řadu spokojených zákazníků 10 let.
V dubnu roku 2013 celou značku Integra převzala společnost Laboratorios Cosméticos Chantelet s.a. Pokračuje v zavedené tradici - kombinuje přírodní látky s moderní technologií zpracování.

Vše z kategorie Integra - Profesionální pleťová kosmetika

Položek: 20
Řazení: názvu | data vložení | ceny
Na stránku: 20 | 12 | 36

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky