Fenjal

Zde se nacházíte:

Fenjal

Kosmetický poklad ze Švýcarska

Parfémovaná tělová péče fenjal byla poprvé uvedena v roce 1962 a brzy si díky svým schopnostem i příjemným květinovým vůním získala celosvětový věhlas.

Absolutní péče + absolutní vůně

Jednotlivé linie tělových přípravků značky fenjal jsou cíleně přizpůsobeny potřebám žen s různými typy pleti. Přípravky vyvíjené s důrazem na mimořádnou švýcarskou kvalitu jsou obohaceny o cenné přírodní ingredience.

Příjemná vůně, která hýčká mysl, přemění každodenní tělovou péči v jedinečný zážitek.

Do roku 2008 vstupuje značka fenjal s novým designem, který staví na výraznějších grafických prvcích srozumitelně rozčleňujících jednotlivé linie pomocí obrázků květin, které jsou pro danou řadu typické. Zůstává tradiční tyrkysová barva, která upoutává a zaujme na první pohled.

Vše z kategorie Fenjal

Položek: 54
Řazení: názvu | data vložení | ceny
Na stránku: 20 | 12 | 36

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky