Matis Cex-Cell Expert - Elixír mládí 30 ml

Nadměrná činnost kožních buněk vede k buněčné dysfunkci a metabolickému kolapsu.

Kategorie

Dostupnost:skladem
1 834,71 Kč
2 220,00 Kč s DPH
Matis Cex-Cell Expert - Elixír mládí 30 ml

Matis Cex-Cell Expert - Elixír mládí 30 ml

Nadměrná činnost kožních buněk vede k buněčné dysfunkci a metabolickému kolapsu. Při hyperaktivitě kožních buněk ztrácí pokožka schopnost regenerace.

MATIS Paris sází na chronobiologii – vědní obor, zabývající se periodickými procesy probíhajícími v živých organismech. Z jejích poznatků dospěla k potvrzení, že nejúčinnější dobou pro intenzivní regeneraci je noc, kdy je pokožka ve větším klidu, a proto ji lze účinněji stimulovat k regeneraci.

Klíčem k pravidelné buněčné obnově jsou kmenové buňky, které mají nezastupitelný vliv na kvalitu pokožky. Běžně dochází k jejich obnově po 2–4 týdnech, ale s přibývajícím věkem se frekvence regenerace snižuje.

Použití

CELL EXPERT™ má báječně jednoduché dávkování: díky pipetě stačí nanést na dobře očištěnou pokožku obličeje a krku 1–2 kapky. Lehká textura se během okamžiku dokonale vstřebává. Poté pokračujte v ošetření svým obvyklým krémem.

Komu je linie určená?

Sérum je vhodné pro všechny věkové kategorie i všechny typy pleti.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky