Nee Mono EyeShadow - Oční stíny mono E81 2,5 g

Přilnavé, pružné oční stíny s barevnými pigmenty a obsahem ultramikronizovaného pudru, který usnadňuje roztírání a zaručuje, že nedochází ke vzniku barevných skvrn.

Kategorie

Dostupnost:Zboží je momentálně neprodejné.
Nee Mono EyeShadow - Oční stíny mono E81 2,5 g

Nee Mono EyeShadow - Oční stíny mono E81 2,5 g

  • Přilnavé, pružné oční stíny s barevnými pigmenty a obsahem ultramikronizovaného pudru, který usnadňuje roztírání a zaručuje, že nedochází ke vzniku barevných skvrn. 
  • Přípravek s různou texturou a v různých barevných provedeních, nepostradatelný pro líčení vytvořené každé klientce na míru a zvýraznění pohledu matovými či perleťovými efekty v souladu s jejím vkusem a požadovaným výsledkem.
  • APLIKACE:
  • Pro zvýraznění světlých bodů aplikovat štětcem na oči nejprve světlý odstín matový nebo perleťový do vnitřního koutku horního víčka a pod oblouk obočí. 
  • Poté nanést tmavý odstín do vnějšího koutku a podél záhybu horního víčka, abychom zvýraznili pohyb a zintenzivnili pohled. 
  • Perleťové provedení je vhodnější pro pevnou pokožku s jednotným odstínem, zatímco matová verze dokonale poslouží k vytvoření přirozeného make-upu na zralé pleti.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky