Bonacure Color Freeze

Zde se nacházíte:

Bonacure Color Freeze

Colour Freeze

Receptura této řady bojuje proti vymývání barvy, uzamyká ve vlasech lesk a přináší vyjímečnou zářivost. Slibuje o 100% větší lesk a až o 90% delší stálost barvy.

Vědecká fakta

  • Reaktivní silan: vysoce inovativní klíčová složka působící na povrchu vlasů, kde vytváří odlehčenou a dlouhotrvající pružnou síť, která fyzicky navrací vlasový povrch zpět do jeho přirozeného stavu, zachovává barevné pigmenty a chrání barvu před blednutím.
  • UV filtr: chrání keratinovou strukturu barevných vlasů pro nezatěžující ochranu barvy, lesku a stavu vlasu před poškozujícím vlivem slunce.
  • Stabilizátor byrvy: vytváří ochranu kolem vlasu pro předcházení blednutí barvy.
  • Technologie Cell Perfector: dodává vyjímečnou péči všem typům vlasů, regeneruje je zevnitřř i zvenku tím, že vyplní strukturální mezery, obnovuje pružnost, posiluje je a propůjčuje jim zářivý lesk.

Žádný produkt se v této kategorii nenachází.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky