Bonacure Repair Rescue

Zde se nacházíte:

Bonacure Repair Rescue

Tajemství řady Repair Rescue spočívá v nejvyšší koncentraci převratných proteolipidů, výkonné kombinaci hydrolizovaného keratinu a lipidové složky obnovující přirozenou ochrannou vrstvu vlasů.

Komplex Amino Cell Rebuild obsahující aminokyseliny a Pantenol dokonale působí v kortexu, kde představuje vnitřní strukturu vlasů, obnovuje jejich pevnost a pružnost, a zárověň dodává důležitou vlhkost.

Technologie Cell Perfector přináší dodatečnou péči - regeneraci vlasů vyplňováním mezer ve struktuře, obnovu pružnosti, celkové posílení a propůjčení hlubokého lesku všem typům vlasů.

Vědecká fakta

  • Proteolipidy: dokonale obnovují poškozenou kutikulu pro hebkost, zdravý vzhled a lesk. Tato řada obsahuje nejvyšší koncentraci proteolipidů.
  • Aminokyseliny: vyvinuté pro vyplnění poškozeného kortexu přestavěním vnitřní struktury vlasů, obnovením jejich pevnosti a pružnosti.
  • Pantenol: přináší základní hydrataci a pomáhá udržovat její optimální úrověň ve vlasech.
  • Technologie Cell Perfector: dodává vyjímečnou péči všem typům vlasů, regeneruje je zevnitř i zvenku tím, že vyplní strukturállní mezery, obnovuje pružnost, posiluje a propůjčuje jim zářivý lesk.

Žádný produkt se v této kategorii nenachází.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky