Alginátové masky

Zde se nacházíte:

Alginátové masky CASMARA jsou jedněmi z mála masek, které umožňují aplikaci i na pokožku očí a rtů.

Alginátové masky na bázi výtažků z mořských řas, jejichž hydratačních vlastností využívají. Masky působí na ošetřovanou oblast lehkým, příjemným tlakem. Podporují tak vstřebávání aktivních složek dříve aplikovaných kosmetických přípravků i vlastních aktivních látek masky. CASMARA nabízí širokou škálu masek pro pokrytí potřeb všech typů pleti, včetně velmi citlivé a problematické.

Alginátové masky CASMARA jsou jedněmi z mála masek, které umožňují aplikaci i na pokožku očí a rtů. Na tyto partie, tak často zanedbávané, působí jedinečným příznivým účinkem. Pleťové masky CASMARA jsou vhodné pro ženy i muže jakéhokoli věku a lze je aplikovat v jakémkoli ročním období.

Položek: 11
Řazení: názvu | data vložení | ceny
Na stránku: 20 | 12 | 36

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky