Sun Care - Solar - Sluneční řada

Zde se nacházíte:

Sluneční řada.

Základní myšlenkou SLUNEČNÍ ŘADY je bezpečné opalování.

Přípravky obsahují UVA a UVB ochranu, složku DNA REPAIR, která chrání buňkky a další složky pro odstranění nepříznivých vlivů volných radikálů a které mají protizánětlivé účinky.

Přípravky SLUNEČNÍ ŘADY se vyznačují příjemnou texturou, chlasivými a zjěmňujícími účinky při a po opalování a mají příjemné aroma jablek a manga. Přípravky určené na obličej jsou zároveň protivráskové a přípravky určené na tělo při opakované aplikaci zpěvňují pokožku. Celá SLUNEČNÍ ŘADA je navíc voděodolá.

Přípravky SLUNEČNÍ ŘADY si můžete vybrat podle ochranného faktoru SPF, podle typu pleti a podle snášenlivosti Vaší pleti na slunce.

Keenwell radí:

  • Pro rovnoměrné opalení nejprve proveďte peeling a očištění pleti.
  • Výběr přípravků přizpůsobte fototypu Vaší pleti. Taky mějte na paměti, že sluneční záření má v poledne vyyšší intenzitu než v pozdním odpoledni.
  • Vystavování pleti slunci má probíhat pozvolně. Začínejte ihned zjara, když se objeví první paprsky slunce (ale i přesto používejte přípravky na ochranu před sluncem).
  • Přípravky uchovávejte ve stínu. Po otevření přípravku spotřebujte v té stejné sezoně. Po otevření se účinnost přípravku postupně zeslabuje.
  • Přípravky nanášejte v dostatečném množství na čistou a suchou pleť, lépe více přípravku než méně. Nanášejte půl hodiny před vystavením pleti slunci. Přípravky nanášejte opakovaně, a zvlášť po koupeli.
  • Dostatečný přísun tekutin a hydratovaná pleť prodlouží efekt opalování.
  • Používejte přípravky na ochranu pleti po opalování.
  • K snídani si dejte mrkvovou nebo rajčatovou šťávu, k večeři třeba rybu a salát s olivovým olejem. Posílíte ochranu kůže zevnitř.

Žádný produkt se v této kategorii nenachází.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky