Matis Essential Micellar Water - Šetrný odličovací přípravek 200 ml

je šetrně odličující přípravek, který odstraňuje nejen make-up, ale zároveň si poradí i se všemi dalšími stopami znečištění a povzbudí pokožku k následné komplexní regeneraci.

Kategorie

Dostupnost:skladem
660,33 Kč
799,00 Kč s DPH
Matis Essential Micellar Water - Šetrný odličovací přípravek 200 ml

Matis Essential Micellar Water - Šetrný odličovací přípravek 200 ml

Přípravek podporuje imunitu a zabraňuje negativním vlivům hektického městského stylu života na vaši pleť, aniž by ji jakkoliv dráždil. Pokožka je díky němu nejen perfektně čistá a osvěžená, ale zároveň jemně září a opět doslova dýchá. Bez obav lze přípravek použít i pro odlíčení citlivého očního okolí.

Žít uprostřed panenské přírody a denně nechat dopadat na svou tvář křišťálové kapky pramenité vody je bohužel pro současného člověka spíš krásná pohádka než realita. Relativně pohodlný život ve městě a moderní civilizace s sebou kromě řady vymožeností nesou i nevýhody, které si jako jedna z prvních „vybírá“ lidská pleť.

Vlivy nadměrně znečištěného životního prostředí, smogu, stresu a nevyváženého jídelníčku se projevují

  • Celkovým zhoršením stavu pokožky
  • Častější sekrecí mazu
  • Výskytem akné
  • Oslabením funkce kůže coby přirozené ochranné bariéry
  • Dehydratací
  • Pigmentovými skvrnami a samozřejmě i rychlejším stárnutím pleti

Kosmetická značka Matis už nejednou projevila svou předvídavost a v ten pravý čas uvedla přípravek, který se ukázal jako dokonalé řešení nastalého problému. Nejinak je tomu i nyní, kdy představuje nový šetrný a zároveň zdraví a krásu navracející odličovací přípravek, který se stane neodmyslitelnou součástí Vaší péče o to nejcennější, co máte – o zdravou a krásnou pleť.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky