PFC Cosmetics

Zde se nacházíte:

PFC Cosmetics je značka kosmetiky pro profesionální použití. Je určena všem, kteří chtějí komplexní, pokročilé a výjimečné výsledky.

PFC Cosmetics je značka, která se neschovává. Jsou jedineční díky přístupu ke svým klientům. Neschovávají před Vámi složení, naopak jej ukazují přímo na obalu výrobků. Přesně tak víte, co daný výrobek obsahuje, a v jakém zastoupení se látka v přípravku nachází. Přináší nové technologie a vyvijí nové přípravky. Pracují jedině s prvotními surovinami, a to se odráží na jedinečných výsledcích jejich přípravků. Zároveň je nabízí za rozumnou cenu, a to do salonů i pro domácí použití. Značka si dala za cíl jedinou věc a tou je spokojený zákazník.  

Certifikace Osvědčených výrobních postupů společně s 40 letou praxí v kosmetickém a farmaceutickém průmyslu zaručuje nejvyšší požadavky na kvalitu a bezpečnost našich produktů. Kombinace vysoké koncentrace aktivních složek a použité technologie ústí ve vysokou efektivnost produktů a ošetření. 

Profesionálové v péči o pleť - Léta zkušeností, znalostí a pochopení vývoje pleti a procesu stárnutí nám umožníla použít nejmodernější kosmetické technologie tak, abychom se vypořádali s problémy různých typů pletí. Pleť vyžadujedaleko více, než jen hydrataci a jsme si toho velmi dobře vědomi. Proto PFC Cosmetics nabízí širokou škálu produků a linií na vše, co by mohly klientky potřebovat. 

Profesionálové v péči o tělo - Produkty speciálně vytvořené pro různé potřeby péče o tělo. Ať již potřebujete hydratovat vaši pokožku, zpevňovat, či pomoci se striemi PFC Cosmetics Vám pomůže. 

 

Vše z kategorie PFC Cosmetics

Žádný produkt se v této kategorii nenachází.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky