Esprit Life by Esprit for Him - parfémovaný deodorant ve skle pro muže 75 ml

Ztělesňuje jedinečný životní styl a obohacuje váš život o nečekané a barvité momenty.

Kategorie

Dostupnost:skladem
130,00 Kč
Esprit Life by Esprit for Him - parfémovaný deodorant ve skle pro muže 75 ml

Esprit Life by Esprit for Him -  parfémovaný deodorant ve skle pro muže 75 ml

Vůně od značky Esprit ztělesňuje jedinečný životní styl a obohacuje váš život o nečekané a barvité momenty. Staví na klasických prvcích, které představuje v novém pojetí moderní parfémové kompozice. Stejně tak vzhled obalů propojuje barevné akcenty s tradičním designem značky Esprit.

Svěží a aromatické tóny vytvářejí živou a povzbuzující kompozici vůně life by Esprit for him. Citrusová předehra z citronu a mandarinky propůjčuje vůni svěžest a mísí se intenzivním a překvapivě vystupujícím absintovým akordem. Srdce vůně je tvořeno energickými tóny pomela, levandule a kapek mořské vody, rozvíjející se v aromatickou směsici. Špetka ambry a pižma v základu vštěpují vůni noblesnost a mužnost.

Složení:

  •  Hlava

citron, mandarinka, absint

  •  Srdce

pomelo, levandule, mořská voda

  •  Základ

dřevitá ambra, pižmo

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky