Laura Biagiotti Forever EDP - Dámská parfémovaná voda 60 ml

Chyprově květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2019

Kategorie

Dostupnost:skladem
1 041,00 Kč
Laura Biagiotti Forever EDP - Dámská parfémovaná voda 60 ml

Laura Biagiotti Forever EDP - Dámská parfémovaná voda 60 ml

Chyprově květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2019

Parfémovaná voda Laura Biagiotti Forever vzdává hold přirozené kráse, ženskosti a eleganci. Dokonale podpoří váš přirozený půvab a nenucenou sofistikovanost. Vůně pro smyslnou ženu na běžné nošení, ale i na speciální příležitosti. 

  • Navždy je výrazem nejhlubšího, nejuniverzálnějšího a vznešeného pocitu: ženské lásky. 
  • Když ženy milují, dělají to velmi zvláštním, bezpodmínečným způsobem, bez omezení: je to láska, která trvá věčně. Navždy je parfém, který je doprovází v každém okamžiku jejich života. 

Vyjadřuje podstatu ženské lásky ve všech jejích odstínech – k přítelkyni, k muži, ke svému dítěti. Láska ženy je bezpodmínečná, odvážná a navždy...Proto je symbolem vůně nekonečno.

Design se svou vzácnou spirálou z růžového zlata je uměleckou interpretací symbolu nekonečna: představuje ženskou lásku, bez omezení a navždy. 

Na vnějším obalu je stejný symbol znázorněn štětcem namočeným v růžovém zlatě. 

Vůně je vtisknuta do našich vzpomínek prostřednictvím čichové kombinace Fiorita - Chypre - Gourmand, která zůstává vyryta jako emoce, která trvá věčně. Energická exploze zářivých citrusových a ovocných tónů, která se nádherně mísí s radostně květinovými tóny.

Vůně je k dispozici jako 30, 60 a 100 ml Eau de Parfum.

Složení vůně:

  • Hlava: hruška, italský bergamot, jablko, růže
  • Srdce: fialka, konvalinka, pralinka, růže, tuberóza
  • Základ: benzoin, pižmo, tonka fazole, vanilka

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky