Liu Jo Glam parfémovaná voda dámská 1 ml Odstřik

Pro okouzlující a dynamické moderní ženy po celém světě.

Kategorie

Dostupnost:skladem
30,00 Kč
Liu Jo Glam parfémovaná voda dámská 1 ml Odstřik

Liu Jo Glam - Dámská parfémovaná voda 1,2 ml Odstřik

Se svou hravou a chvějivou vůní je Liu Jo Glam skvělým parfémem, který bude zdobit okouzlující a dynamické moderní ženy po celém světě.

Perforovaná zlato-červená krabička podtrhuje jiskřivou osobitost vůně. Výrazný flakon v sofistikovaně přirozeném korálovém odstínu pak odkazuje k jedné ze základních barev nadcházející módní kolekce Liu Jo pro jako/léto 2020. Pečlivě opracovaný hladký a oblý tvar a jasně červená barva vyjadřují silný a energický postoj, který zaujme okolí každé jeho nositelky a zaslouží se o její nepřehlédnutelnost.

Liu Jo Glam je moderní interpretací chyprových parfémů. Je inspirován zářivými, přirozeně ženskými barvami jako korálový útes v tropickém oceánu. Otevírá se živým výbuchem akordu graperfruitu a červeného rybízu, který následují vibrující a kořenité tóny zázvoru. Stejně jako komplikovaně po milimetrech roste v moři korál, tak se v srdci vůně postupně rozvíjejí květinové tóny. Vrstvy bohaté pivoňky, sofistikovaného jasmínu a svůdné frézie se spolu prolínají v okouzlující dokonalost.

Vůně plná barev září sebevědomou elegancí a vitalitou, které doprovází nenápadná stopa výraznější textury.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky