V době od 2.2.2026 do 27.2.2026 bude náš e-shop důvodu dovolené uzavřen. Přijaté objednávky budeme expedovat v týdnu od 2.3.2026.

Ferragamo Sublime Leather EDP - Pánská parfémovaná voda 100 ml

Ferragamo Sublime Leather EDP - Pánská parfémovaná voda 100 ml

 

HLAVA:

skořice, pelyněk

SRDCE:

cedrové dřevo

ZÁKLAD:

akord kůže

 

Ať už vás čeká důležité pracovní jednání, party s přáteli nebo večeře s osudovou ženou, parfémovaná voda pro muže Ferragamo Sublime Leather je vždy skvělou volbou. Podpoří vaše sebevědomí kdykoliv, kdy budete chtít zazářit.

  • fougère vůně
  • gurmánská vůně
  • kožená vůně
  • ocení ji každý moderní gentleman

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky