Versace Pour Femme Dylan Blue - Parfémovaná voda pro ženy 1 ml Odstřik

Dámská vůně je inspirovaná elegantní italskou ženou, která je silná, emotivní a vyzařuje z ní velká dávka ženskosti.

Kategorie

Dostupnost:skladem
30,00 Kč
Versace Pour Femme Dylan Blue - Parfémovaná voda pro ženy 1 ml Odstřik

Versace Pour Femme  Dylan Blue - Parfémovaná voda pro ženy 1 ml Odstřik

Versace Pour Femme Dylan Blue byla uvedena na trh v roce 2017. Dámská vůně je inspirovaná elegantní italskou ženou, která je silná, emotivní a vyzařuje z ní velká dávka ženskosti.

V úvodu se přestaví sorbet z černého rybízu, jablko odrůdy Granny Smith, jetel, perila a něžná pomněnka. Květinová náruč v srdci je tvořená šípkovým květem, růží, petalií, jasmínem a dotekem svěží broskve. Tajemný závěr je symfonií tónů styrax, bílého dřeva, pačuli a pižma.

Tvůrcem vůně je Calice Becker. Tváří kampaně se stala chorvatská modelka jménem Faretta Radic. Inspirací pro interesantní flakon v barvě Středozemního moře se stala starořecká amfora dozdobená zlatými detaily včetně ikonické hlavy Medúzy. Parfémovaná voda Versace Pour Femme Dylan Blue ve Vás probudí žhavou italskou ženu.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky