Collagen +

Řada proti stárnutí, která zabrání ztrátě objemu a pevnosti.

Kolagen je základním prvkem buněčné architektury. Hraje klíčovou roli v udržení struktury, pevnosti a odolnosti kůže. Jako základ kožní tkáně také pomáhá udržovat kontury a objem obliče. Během stárnutí se produkce kolagenu snižuje, pokožka je viditelně povislá a ztrácá objem. Navíc se pleť rychleji vysušuje, ztrácí elasticitu, pevnost a jemnost a vypadá celkově povadlá. Proto Ainhoa vytvořila novou zpevňující řadu prot stárnutí Collagen +, která zabrání ztrátě objemu a pevnosti.

Pleť získá zpět ztracenou pevnost, je posílená a pružná. Dodává výrazný objem a vyplňuje pokožku zevnitř. Kontury vašeho obličeje se tak stanou výrazně zřetelnější. 

Položek: 4
Řazení: názvu | data vložení | ceny
Na stránku: 20 | 12 | 36

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky