Germaine de Capuccini Excel Therapy O2 Continuous Defense Cream - Omlazující Krém 50 ml

Germaine de Capuccini EXCEL THERAPY O2 Continuous Defense Cream - omlazující krém proti vráskám vhodný pro suchou pleť

Denní pleťový krém Continuous Defense Cream je bohatý na lipidy, a přináší tak úlevu pleti suššího charakteru. Krém pomáhá okysličovat pleť, což má za následek mladistvý, rozzářený vzhled. Kyslík do pleti proniká pomocí ceramidů, ve kterých je zapouzdřen a následně uvolněn v hlubších vrstvách pleti. Krém působí na první projevující se vrásky a po nanesení krému je pleť vyhlazenější, pevnější a prozářenější.

Vhodné pro: suchou pleť

Použití: Nanášejte denně na vyčištěnou pleť

50ml

Germaine de Capuccini Excel Therapy O2

První řada kosmetické péče s látkami MPC-Defense Complex a Life-Cytoxygen, která brání pleť před negativními vlivy prostředí a oddaluje její stárnutí. Jjeí složky pomáhají znovu nastartovat buněčné funkce, přičemž kůži nabízejí nezbytné mechanismy k boji proti stárnutí.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky