Timexpert C+ (A.G.E.)

Řada přípravků s vysokým obsahem vitamínu C.

Řada přípravků s vysokým obsahem vitamínu C.

Velmi účinně bojuje proti glykaci, hlavní příčině stárnutí pleti. Okamžitě navrací pokožce úžasný mladistvý vzhled, dodá jí jemnost, hebkost, odstraní vrásky a sjednotí odstín pleti. Timexpert C+ (A.G.E.) rozzáří obličej krásou a mládím.

CO JE TO GLYKACE?
Vědecké poznatky dokládají, že glykace je příčinou stárnutí pleti.

Ke glykaci dochází, když se nadbytek glukózy v pokožce spojí s kolagenovými a elastinovými vlákny, která poškozuje. S přibývajícími lety se v kožních buňkách hromadí produkty glykace, glykosilované proteiny (A.G.E.), jež prakticky obalí vlákna kolagenu a elastinu, způsobí ztrátu jejich pružnosti a časem i úplnou destrukci. Glykace v kůži poškozuje kolagen, snižuje elastičnost, je příčinou povadlosti tkání, vytváří vrásky a poruchy kožní struktury. V důsledku toho urychluje proces stárnutí.

Glykaci je možno velmi účinně předcházet ošetřením kosmetikou TIMEXPERT C+ (A.G.E.)


AKTIVNÍ SLOŽKY:
Derivát vitaminu C (VC-IP). Inovační forma vitaminu C. - Je stabilní při působení tepla, výborně proniká do kůže. Stimuluje syntézu kolagenu, chrání DNA. Přináší pleti pružnost a pevnost, mírní vrásky, sjednocuje odstín pokožky a celkově pleť rozjasňuje.
Výtažek ze švestičky Ume-boshi. - Extrakt z japonského švestkovitého plodu, který obsahuje dvakrát více proteinů, minerálů a tuků než jiné ovoce. Vyniká silným antiglykačním efektem. Brání tvorbě produktů glykace, urychluje jejich rozklad. Z pokožky eliminuje „efekt kusumi“: podporuje odstranění nažloutlé barvy, způsobené právě nahromaděním produktů glykace.
Aktivní vůně. -  Svěží a opojná, na bázi výtažků z olivových listů a koření. „Chytá“ volné radikály.

Položek: 23
Řazení: názvu | data vložení | ceny
Na stránku: 20 | 12 | 36

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky