Purexpert - Čištění pleti

Sofistikované ošetření, díky němuž je pleť čistá, krásná a zdravá.

Germaine de Capuccini vyvinula novou řadu Purexpert speciálně určenou pro dokonalé vyčištění pleti. V řadě jsou přípravky pro všechny typy pleti a pro každou věkovou kategorii. Čistá pleť, krásná pleť.

  • Pro mastnou pleť obsahuje řada přípravky pro dokonalé očištění, zmatnění pleti a odstranění drobných nedokonalostí.
  • Ženy s normální a sušší pletí zde najdou produkty pro dostatečnou hydrataci a rozjasnění pleti.

Většina žen už dnes navštěvuje kosmetické salóny, kde jim zkušené kosmetičky pleť dokonale vyčistí. Řada Purexpert nabízí vedle profesionálního ošetření přípravky pro dokonalé očištění pleti v domácím prostředí, které oceníte mezi jednotlivými návštěvami kosmetického salónu. Jde o originální a sofistikovanou péči obsahují přírodní složky, které pleť do hloubky čistí a sjednocují ji, minimalizují póry a nedokonalosti pleti a oddalují vznik prvních vrásek.
Přípravky Germaine de Capuccini Purexpert představují univerzální a zároveň osobní péči pro získání  mladistvé pleti, ať už mastného, normálního nebo smíšeného typu.


Řada Purexpert nahrazuje řadu Pure T Skin!

Položek: 17
Řazení: názvu | data vložení | ceny
Na stránku: 20 | 12 | 36

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky