Germaine de Capuccini For Men Finishave - Pánský ochranný gel po holení 75 ml

Germaine de Capuccini FOR MEN Finishave - ochranný gel po holení

Holení je rituál, který denně vstupuje do života mužů a znamená pravidelné riziko podráždění, zarudnutí, kožní vyrážky, dehydratace a výskytu drobných poranění. Denní holení má bezpochyby agresivní účinky na mužskou pleť, neboť vytváří mechanickou exfoliaci a narušuje tak hydrolipidický film, který pokrývá epidermis.

Každý muž sní o hladké a pevné pleti bez vousů, proto Germaine de Capuccini vytvořil vzorec pro mimořádnou snášenlivost pokožky: FINISHAVE.

Dvojí účinek :

PLEŤ - Tekutá nemastná emulze je formulována tak, aby rychle zmírnila účinky každodenního holení. Má zklidňující a hojivé účinky na drobná mikroskopická poranění, okamžitě minimalizuje podráždění a poskytuje příjemný pocit svěžesti a pohodlí.

VOUSY - Vyhlazuje vousy od kořínku až ke špičce, zjemňuje je a zmírňuje jejich růst. V důsledku toho je holení snadnější a příjemnější. Minimalizuje zarůstání vousů. Testy ukázaly, že průběžné používání přípravku Finishave oddaluje výskyt strniště na konci dne.

Použití: přípravek aplikujte nejlépe na noc, během které přípravek působí na celou délku vousu. Ráno vousy oholte. Během dopoledne pak přípravek přispívá ke zklidnění pleti, zmírnění účinků holení a regeneraci pokožky. Je vhodné přípravek doplnit pstatními přípravky z rady For Men: hydratačním krémem Hydra Elements nebo přípravkem Age-Resist proti známkám stárnutí.

75ml

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky