Germaine de Capuccini Options Aloe Vera Hydro Gel - Zpevňující hydratační gel 200 ml

Germaine de Capuccini OPTIONS Aloe Vera Hydro Gel - hydratační gel s Aloe Vera pro zklidnění pleti

Průhledný gel s obsahem výtažku z Aloe Vera, který je bohatý na vitamíny, minerály, proteiny, stopové prvky a aminokyseliny. Má regenerační, hydratační a protizánětlivé účinky, napomáhá zacelovat jizvy. Díky svým účinkům je vhodný pro ošetření po fotodepilaci nebo jiných kosmetických zákrocích. Vhodný pro všechny typy pokožky. Dermatologicky testováno.

200ml

Germaine de Capuccini OPTIONS

Options řada je rozdělena na hydratační péči, liftingovou péči určenou pro zralejší a střední věkovou kategorii a péči o mastnou problematičtější pleť. V každé jednotlivé kolekci najdete ucelenou řadu přípravků pro čistění, tonizaci, hloubkovou výživu a následnou závěrečnou péči v podobě pleťového krému, séra, nebo emulze.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky