Germaine de Capuccini Purexpert BB cream - pleťová emulze 25ml

Závěrečná emulze s jemnou texturou a pokrytí. Čistě přírodní.

Kategorie

Dostupnost:Zboží je momentálně neprodejné.
Germaine de Capuccini Purexpert BB cream - pleťová emulze 25ml

Germaine de Capuccini Purexpert BB cream - pleťová emulze 25ml

Univerzální a zároveň personalizované ošetření velmi mladé pleti – mastné, normální a smíšené.

 1.HYDRATACE

  • Dokonalý přípravek k zakončení čištění pleti.
  • Jemně tónovací krém s lehkou texturou, který minimalizuje vzhled pórů, pokožku hydratuje, sjednocuje, okamžitě zklidňuje a přináší pocit komfortu.
  • Obsahuje vysoké procento kyseliny hyaluronové se silným hydratačním účinkem, derivát lékořice a mléčné proteiny zajišťující celkovou rovnováhu pleti.
  • Po jeho použití má jak ženská, tak mužská pokožka přirozený odstín, je sjednocená, bez nepravidelností, krásně matová, nicméně rozjasněná a chráněná před škodlivým působením slunečního záření.

25 ml

Germaine de Capuccini PUREXPERT

Germaine de Capuccini vyvinula novou řadu Purexpert speciálně určenou pro dokonalé vyčištění pleti. V řadě jsou přípravky pro všechny typy pleti a pro každou věkovou kategorii. Čistá pleť, krásná pleť.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky