Germaine de Capuccini So Delicate Tolerance Care - Pleťový krém pro normální pleť 125 ml

Germaine de Capuccini So Delicate Tolerance Care - pleťový krém pro normální pleť

Přípravek s jemnou, hedvábnou texturou, přizpůsobené každému typu citlivé pleti. Obsahuje kombinaci hydratačních a výživných složek s příjemným klidnícím účinkem. Každodenní pohlazení pro pleť, která to nejvíce potřebuje. Přináší okamžitou úlevu a pocit pohody. Začervenání se zmírní, obličej je viditelně odpočinutější. Každým dnem znovu nastoluje potřebnou hladinu hydratace a dodává ztracené lipidy. Napomáhá tak zpomalení předčasného stárnutí pokožky. Pleť je lépe chráněná, odolnější, méně citlivá.

Použití: naneste ráno na vyčištěnou pleť. Vhodné kombinovat se sérem S.O.S. D-SENSITIZING, které se nanáší pod krém.

125ml

Germaine de Capuccini So Delicate

So Delicate je profesionální pěstící péčí, jež spojuje to nejlepší z přírody s nejnovějšími kosmetickými technologiemi a stává se tak definitivním řešením pro citlivou a snadno reagující pleť. Tato řada přípravků obsahuje jedinečné spojení fytoaktivních výtažků na bázi ceramidů a lipidů, které ve výsledku pleť ztišují, zjemňují a stimulují její sebeobranu.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky