Germaine de Capuccini So Delicate Tolerance Rich Care - Pleťový krém pro suchou pleť 50 ml

Germaine de Capuccini So Delicate Tolerance Rich Care - pleťový krém pro suchou pleť

Jemný a lehký krém, který se přizpůsobí jakémukoliv typu citlivé pokožky. Krém má klidnící účinek, ale zároveň dbá o výživu pleti. Optimálně hydratuje a dodává ztracené lipidy. Díky tomu pleť posiluje a pomáhá ji udržovat v co nejlepším stavu. Přináší  okamžitý pocit úlevy a celkovou pohodu. Zčervenání se zmírní, obličej je viditelně odpočinutější. Pleť je chráněná, odolnější a méně citlivá.

Vhodné pro: suchou pleť, která je velmi citlivá i na minimální podnět

Použití: naneste ráno na vyčištěnou pleť. Vhodné kombinovat se sérem S.O.S. D-SENSITIZING, které se nanáší pod krém.

50ml

Germaine de Capuccini So Delicate

Přípravek s jemnou, hedvábnou texturou, přizpůsobené každému typu citlivé pleti. Obsahuje kombinaci hydratačních a výživných složek s příjemným klidnícím účinkem. Každodenní pohlazení pro pleť, která to nejvíce potřebuje. Přináší okamžitou úlevu a pocit pohody. Začervenání se zmírní, obličej je viditelně odpočinutější. Každým dnem znovu nastoluje potřebnou hladinu hydratace a dodává ztracené lipidy. Napomáhá tak zpomalení předčasného stárnutí pokožky. Pleť je lépe chráněná, odolnější, méně citlivá.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky