Urban White - Řada bělících přípravků

Zde se nacházíte:

Řada bělících přípravků.

Naše pokožka se věkem a vlivem vnějšího prostředí barevně mění. Objevují se nepěkné barevné skvrny a mapy na obličeji, se kterými každé ráno válčíme a snažíme se je překrýt vrstvou make-upu. Pigmentové skvrny jsou považovány za jeden ze tří esteticky nejvlivnějších faktorů při vnímání předčasného stárnutí pokožky.

DERMA PEEL - URBAN WHITE

URBAN WHITE – tato produktová řada patří k nové generaci bělících ošetření pokožky působící přímo na střed buňky produkující zabarvení. Jedná se o novou strategii, která má prostřednictvím inhibice klíčového genu či genů za výsledek depigmentaci jak skvrn způsobených sluncem a věkem (indukovaná nebo fakultativní pigmentace), tak sjednocení přírodního tónu pleti (genetická nebo konstitutivní pigmentace) a výsledek je stálý.

 

Žádný produkt se v této kategorii nenachází.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky