Wave

Svěží, sluncem prozářená vůně.

Svěží, sluncem prozářená vůně - elegantní a moderní, s nezamněnitelnou osobností. Kouzelná výprava za voňavými poklady Středomoří evokující historii, tradice a úchvatnou krajinu tohoto regionu. Nesporně mužný koncept parfému navozuje atmosféru svěžího mořského vánku, který kolem sebe lehce šíří kříšťálově průzračné barvy, jemné vůně a čarovnou atmosféru.

Missoni Wave Eau de Toilette je jiskřivá vůně, dokonale padnoucí mladému muži, jež má svůj život postavený na solidních základech, ale současně se nebojí vyhledat dobrodružství, je přirozeně mužný, vždy zásadový a neodolatelně charismatický.

Flakon nové vůně Vás kouzlem přenese na hladinu Středozemního moře. Jeho nezaměnitelná křitálově čistá smaragdovo-tyrkysová modř je vytvořena inovativní technikou zpracování skla - sublimací, která umožnuje bezproblémovou aplikaci požadované barvy.

Položek: 8
Řazení: názvu | data vložení | ceny
Na stránku: 20 | 12 | 36

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky