Germaine de Capuccini Excel Therapy O2 Comfort & Youthfulness Toning Lotion - Pleťové tonikum 200 ml

975,00 Kč
Germaine de Capuccini Excel Therapy O2 Comfort & Youthfulness Toning Lotion - Pleťové tonikum 200 ml

Germaine de Capuccini EXCEL THERAPY O2 Comfort & Youthfulness Toning Lotion - pleťové tonikum pro citlivou pleť

Tonikum rozpouští mastné nečistoty a umožní tak dokonalou absorpci dalších účinných látek do vaší pleti. Tato pleťová voda je vhodná pro jakýkoliv typ pleti. Po aplikaci tonika se na vaši pleti vytvoří jemný ochranný film který vaši pokožku chrání před různými negativními vlivy. Tonikum je vhodné i pro citlivou pleť, nedehydratuje a díky přítomnosti cytokinů a mléčných proteinů má detoxikační účinek. Vhodné pro každodenní použití.

Vhodné pro: všechny typy pleti, pro citlivou pleť

Použití: ráno a večer na dočištění, stimulaci a osvěžení pleti.

200ml

Germaine de Capuccini Excel Therapy O2

První řada kosmetické péče s látkami MPC-Defense Complex a Life-Cytoxygen, která brání pleť před negativními vlivy prostředí a oddaluje její stárnutí. Jjeí složky pomáhají znovu nastartovat buněčné funkce, přičemž kůži nabízejí nezbytné mechanismy k boji proti stárnutí.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky