Germaine de Capuccini Options Eye Make-up Remover - Odličovač na oči 300 ml

Germaine de Capuccini OPTIONS Eye Makeup Remover - odličovač na oči

Klasické odličovací pleťová mléka mohou být pro oči poměrně dráždivé. Mohou zčervenat a někdy i pálit a štípat. Je proto vhodné používat na odlíčení očí speciální přípravek určený přesně na tyto citlivé části obličeje. Eye Makeup Remover z řady Options jemně a efektivně odstraní zbytky nečistot a makeupu z víček i řas. Nedráždí a nevysušuje. Přípravek můžete použít i na odlíčení rtů.

Vhodné pro : odlíčení očí i rtů

Použití: přípravek aplikujte na vatový tampon

300ml

Germaine de Capuccini OPTIONS

Options řada je rozdělena na hydratační péči, liftingovou péči určenou pro zralejší a střední věkovou kategorii a péči o mastnou problematičtější pleť. V každé jednotlivé kolekci najdete ucelenou řadu přípravků pro čistění, tonizaci, hloubkovou výživu a následnou závěrečnou péči v podobě pleťového krému, séra, nebo emulze.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky