Germaine de Capuccini Options Gel Purificante 500 ml

Germaine de Capuccini OPTIONS Gel Purificante - čistící pleťový gel

Strukturou a složením vhodný pro čištění mastné a smíšené pleti. Účinně a rychle odstraňuje z povrchu pokožky make-up a další nečistoty, pleť se vyčistí a bude hydratovaná. Neobsahuje oleje ani parfémy.

Vhodné pro: mastnou a smíšenou pleť

Použití: naneste na navlhčenou pleť malé množství gelu a krouživými pohyby se gel na pokožce promění v lehkou čistící pěnu. Následně odstraňte vlažnou vodou.

500ml

Germaine de Capuccini OPTIONS

Options řada je rozdělena na hydratační péči, liftingovou péči určenou pro zralejší a střední věkovou kategorii a péči o mastnou problematičtější pleť. V každé jednotlivé kolekci najdete ucelenou řadu přípravků pro čistění, tonizaci, hloubkovou výživu a následnou závěrečnou péči v podobě pleťového krému, séra, nebo emulze.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky