Hydracure - Aktivní hydratační kůra

Zde se nacházíte:

Hydratace pleti v jakémkoliv ročním období.

Jediné a první profesionální ošetření, které bere v úvahu typ pleti a klima.

Složení se 100% hydratačním účinkem. Veškeré aktivní látky obsažené v přípravcích byly pečlivě zvoleny s cílem aktivního působení proti dehydrataci pokožky.

Hlavní aktivní složkou je kyselina hyaluronová. Jsou zde využity tři formy této látky, charakteristické pro aplikaci v kosmetice: kyselina hyaluronová s nízkou molekulární hmotností, se střední a vysokou molekulární hmotností. Přípravky navíc obsahují další aktivní složky jako jsou organické polymery, nylonové mikrokuličky, voda z Izumu Yomura a také parfém, který se rovněž vyznačuje hydratačním účinkem, prokázaným v testech in vitro.

Řada hydracure je pleťová péče zaměřená na hydratování pleti. Doporučuje se používat při dehydrataci pleti, což je provázeno napětím a podrážděním pleti. Dále při změnách ročního období, v období extrémního stresu, nebo v těhotenství a po porodu. Specifičnost této řady je dána i tím, že zohledňuje klima, ve kterém se zrovna nacházíte. Vychází totiž z toho, že vaše pleť má zcela jiné nároky v chladném počasí než v období velkého horka a sucha. Dle tohoto klimatického zohlednění si pak můžete zvolit krém dle přesného typu vaší pokožky. Díky tomuto konkrétnímu výběru dosáhnete cílené a dlouhotrvající hydratace. Přípravky řady Hydracure dodávají okamžitou hydrataci, která přispívá k přirozenému fungování pokožky.

Doporučeno pro:

  • Pleť, ktreá potřebuje hydrataci navíc.
  • Jakýkoliv věk.
  • Jakékoli roční období.

Žádný produkt se v této kategorii nenachází.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky