Germaine de Capuccini Timexpert Rides X.Cel Cream - krém pro korekci hlubokých vrásek 50ml

Germaine de Capuccini Timexpert Rides X.Cel Cream - krém pro korekci hlubokých vrásek

Vydatný krém, na dotek hebký a velmi příjemný, se silnou regenerační schopností.

Obsahuje:

  • revoluční aktivní složku, která umožňuje působit pod vráskami – přesně tam, kde je to nejvíce třeba.
  • Obnovuje pokožku, přináší jí “nový život” a napravuje následky plynutí času a působení agresivního prostředí.
  • Výtažek z rostlinných kmenových buněk, konkrétně z jednoho speciálního druhu jablka, zapouzdřený v nanokapslích, chrání kmenové buňky pleti.
  • Přípravek navíc obsahuje ceramidový komplex, který udržuje v co nejlepším stavu přirozený systém hydratace pokožky. Zralá pleť je tak intenzivně ošetřována a vydatně hydratována.
  • Technologie Pro Collagestine-Fill, exkluzivně využívaná firmou Germaine de Capuccini, napomáhá tvorbě většího množství kolagenu a elastinu, aby pleť znovu získala svoji přirozenou schopnost bojovat proti vráskám.
  • Vráska se vyplní zevnitř. Pokožka znovu získá hutnost a pevnost.

50ml

Germaine de Capuccini  Timexpert Rides X.CEL

Společnost Germaine de Capuccini vytvořila pěstící řadu Timexpert Rides X.Cel, jejímž hlavním cílem je opravovat ,,zabydlené,, vrásky v kůži. Zakládá se na nejnovějších poznatcích o mateřských buňkách a zvláštní důraz klade na konkrétní oblasti pod vráskou, dermis a epidermis.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky